Mobil Uygulama ve Web Arayüzü

Uygulama Arayüzünün Teknolojik Alt Yapısı (Arka uç, Web ön uç ve web-hizmet tabanlı mobil uygulama) DANMAR tarafından geliştirilmiştir.

Mobil uygulama iphone ve android akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. Amacımız kullanıcılara içerik sunan uygulama üzerinde yoğunlaşmak aynı zamanda da m-öğrenme çoklu dil portalına web tabanlı ara yüzü köprüleyen web erişiminde  mevcut olmaktır. Bugün ağa mobil cihazlarla daha fazla erişilmekte dolayısıyla bu sistemle mobil cihazlarda platformlar arası web tarayıcıları için bir destek olacaktır.

İçerik optimize edilmiş veri hızlarıyla m-öğrenmeye uyacak şekilde hazırlanmış, böylece yükleme çok zaman almamaktadır, ayrıca ağırlıklı olarak belge içerik ayrılması tasarlanmıştır.  Bu ayrım içerik erişilebilirliğini arttırır, daha fazla esneklik sağlayabilir,  sunum özelliklerinin belirlenmesini kontrol edebilir, birden çok sayfanın biçim paylaşmasını olanaklaştırır, yapısal içerikte tekrar ve karmaşıklığını azaltır. Projemizde, mobil uygulamanın tüm işlevselliği tamamlanmış ve test edilmiştir, böylece mobil aplikasyon Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz indirilebilinir.

             The Android version on Google Play:

              https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.dcnet.dreamymlearning

             

             The iOS version on App Store:

              https://apps.apple.com/app/id1450258839

Web Arayüzü

 “Funded by the Erasmus+ Program of the European Union. However, European Commission and

Turkish National Agency cannot be held responsible for any use which may be made of the

information contained therein”

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now